П’ятнадцятого лютого. В зал засідань районної ради все заходять і заходять чоловіки різного віку з нагородами на грудях, якось по- особливому тепло тиснуть один одному руки, цікавляться життям та проблемами. Відразу відчуваєш ту невидиму атмосферу бойового побратимства, що об’єднує цих обпалених війною колишніх воїнів, які з миротворчою місією пройшли нелегкими дорогами Афгану, Чехословаччини, Угорщини, Сирії, Єгипту, Анголи, Мозамбіку, Ефіопії, інших країн, в трюмах кораблів добиралися до далекої Куби, аби допомогти відстояти незалежність далекому острову Свободи. Їх усіх запросили на урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цих мужніх чоловіків та й усіх присутніх в залі глибоко хвилювали слова ведучих, пісні, у виконанні Олексія Рудницького, присвячені воїнам-афганцям, які загинули на чужій землі, виконуючи свій воїнський обов’язок, і поверталися до рідних домівок, своїх наречених, розтерзані й знівечені війною і чужими кулями в «чорних тюльпанах» як вантаж-200. Про той зловісний «чорний тюльпан» зворушливо до сліз, з біллю в голосі співав Вадим Гонзецький. І пісня ця звучала як реквієм по тих, хто навіки залишився юним, хто недокохав, недорадів, не народив синів. Зал, наче по команді, встав і слухав пісню стоячи… Зі щирими словами звернулися до воїнів-інтернаціоналістів голова райдержадміністрації Б. В. Мазур, голова районної ради О. В. Мельник. Вони дякували колишнім солдатам за мужність, за те, що і нині вони займають активну життєву позицію, вручили грошові допомоги матерям, чиї сини загинули в Афганістані, на підтримку районних Спілок воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів. Перед присутніми виступили міський голова В. І. Бойко та військовий комісар Андрушівсько-Попільнянського ОМВК, підполковник В. Л. Моторний.
У к р а ї н а АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І Ш Е Н Н Я П’ята сесія Шостого скликання від ____ квітня 2011 року Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста району
У к р а ї н а АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І Ш Е Н Н Я П’ята сесія Шостого скликання від ____ квітня 2011 року Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста району
У к р а ї н а АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І Ш Е Н Н Я П’ята сесія Шостого скликання від ____ квітня 2011 року Про затвердження Типового договору оренди нерухомого майна
Хоча прислів'я і говорить "Чай і кава не до вподоби, була б горілка вранці", але божественний напій з кавових зерен міцно увійшов у наше життя. Як не ганяли його в Русі наші Квасников і ні сичали в бороди. Ви тільки послухайте, як Шугали благородний напій: "Хто чай п'є, той отча, а хто каву - на Христа кови накладає! Картопля проклята, чай - двоє проклятий, а кава і тютюн - троє прокляті!".
Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VІ, який набрав чинності з 1 січня 2011 року, внесено зміни і доповнення до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та Кодексу України про адміністративні правопорушення.
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. А в розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. З нагоди Дня Соборності голова районної ради О. В. Мельник, зав. сектором по зв’язках з громадськістю райдержадміністрації В. І. Горкун, керівник СФГ ім. Шевченка П. М. Рудюк поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка - великого сина українського народу, чиї життя і творчість були віддані справі боротьби за незалежність матінки України (фото). Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. І ми повинні оберігати все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятати про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності. Кожен з нас має зробити все, щоб день прийдешній приніс світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, міста, району, області та усієї України. Марія ОЛЕКСЮК.
Новий законопроект пенсійного забезпечення передбачає для працівників бюджетної сфери збереження пенсій за вислугу років працівникам освіти, культури та охорони здоров’я. З метою покращення умов пенсійного забезпечення цих категорій працюючих при виході на пенсію при досягненні пенсійного віку пропонується запровадити одноразову допомогу в розмірі 10 призначених їм пенсій. Для військовослужбовців період перебування на військовій службі буде збільшено з 20 до 25 календарних років. Якщо раніше при досягненні 20 років вислуги особа мала право на 50-відсоткове грошове забезпечення, а при продовженні служби за кожний додатковий рік до цього обсягу добавлялося ще по 3%, то після реформи при виході на пенсію військовослужбовці матимуть право на 65% (50% + 5 років х 3%). Тобто для них, по суті, нічого не зміниться. Строк служби буде визначатися лише у календарному обчисленні, пільгові (для окремих категорій військових) коефіцієнти будуть застосовуватися лише при визначенні вислуги років. При виході на пенсію і подальшому працевлаштуванні на цивільну роботу колишній військовослужбовець буде отримувати свою пенсію. Разом з тим, на час роботи та одержання зарплати пенсія таких працюючих пенсіонерів індексуватися не буде. Допомога військовослужбовцям при виході на пенсію буде виплачуватися у раніше встановлених розмірах. Альона Балюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.