Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [211]
Андрушівка сьогодні
Андрушівка Інтернет [8]
Все про Інтернет в Андрушівці
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Відео Андрушівка [9]
Цікаві відеоматеріали про Андрушівку
Реклама в Андрушівці [14]
Рекламні оголошення в Андрушівці
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


П`ятниця, 22.11.2024, 19:37ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Андрушівка

У розділі матеріалів: 250
Показано матеріалів: 171-180
Сторінки: « 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 24 25 »

18 лютого відбулася четверта сесія районної ради шостого скликання, на яку, крім депутатів районної ради, були запрошені голова та заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 527 | Додав: max | Дата: 16.03.2011

Дійти до людини, не лише певним чином задовольнити її потреби та інтереси, але й вислухати та заспокоїти - у цьому оособливості роботи соціальних працівків територіального центру при управлінні праці та соціального захисту. Сьогодні ми надаємо соціально-побутові послуги громадянам відповідно до їх потреб. Вони можуть зробити зачіску чи стрижку у нашого перукаря, скористатися послугами майстрів по ремонту одягу та взуття, пункту прокату засобів реабілітації. Послуги перукаря до лежачих або малорухомих громадян можна замовити за телефоном або через соціального робітника (якщо ця людина обслуговується терцентром). Замовлення виконуються протягом одного-двох днів. Інваліди І групи загального захворювання, інваліди війни, діти-сироти обслуговуються безкоштовно. Для інших категорій малозабезпечених непрацездатних громадян діють затверджені тарифи на соціально-побутові послуги.

Ніла ПОДІК,
директор терцентру
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 521 | Додав: max | Дата: 16.03.2011


Територіальні громади розпочали підготовку до проведення загальних зборів у своїх населених пунктах. Це важлива форма безпосередньої участі населення у вирішенні питань місцевого самоврядування, складова системи місцевого самоврядування. Загальні збори громадян скликаються за місцем проживання громадян для обговорення найважливіших питань місцевого значення. Робиться це в міру необхідності, але не рідше, як один раз на рік. У їх роботі мають право брати участь громадяни, які досягли 18 років і проживають на вказаній території. Зібрання є правомірним при наявності на ньому більше половини громадян, а в разі скликання зборів (конференції) представників громад - не менше як двох третин представників відповідних територіальних утворень (вуличних комітетів та ін.) Збори скликаються сільським, селищним, міським головою, про що приймається відповідне рішення і доводиться до відома громадян не пізніше як за 7 днів до їх проведення із зазначенням часу скликання, місця проведення, переліку питань, які будуть обговорюватись. Збори відкриває і веде голова ради або його заступник. Для ведення зборів обирається президія, при потребі може також обиратися лічильна комісія, затверджується порядок денний і порядок роботи зборів. З розглянутих питань більшістю громадян, які присутні на зборах, приймаються рішення, які підписуються головою і секретарем. Вони враховуються органами місцевого самоврядування в їх діяльності. За результатами зборів складається протокол, який підписується головою і секретарем зборів. До протоколу зборів (конференції) додаються матеріали реєстрації їх учасників. У роботі зборів можуть брати участь депутати районної, обласної рад, представники органів виконавчої влади, їх структурних підрозділів та інших служб. В порядок денний загальних зборів громадян вносяться різні питання. Все залежить від соціально-економічних проблем територіальних громад. Але, як правило, це: - звіт голови сільської, селищної, міської ради про свою роботу; - звіт керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності; - обговорення проектів рішень ради з важливих питань життєдіяльності територіальної громади; інформування громади про хід виконання прийнятих радою рішень; - про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності правоохоронних органів на відповідній території; - самооподаткування членів громади та ряд інших питань. Проведення загальних зборів громадян в районі розпочнеться в другій декаді березня - це залежить від рішення голови ради. В Бровках Других, наприклад, вони вже відбулися.
Валерій Шпаківський,
заступник голови районної ради
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 554 | Додав: max | Дата: 16.03.2011

23 лютого в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни, на які були запрошені та прибули ветерани Великої Вітчизняної війни, військовослужбовці, шкільна молодь, представники організацій, установ та підприємств міста й району.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 542 | Додав: max | Дата: 16.03.2011

За рішенням президії районної ради жінок 25 лютого відбулися урочистості, на які були запрошені й прибули жінки-керівники підприємств, установ і організацій, депутати районної ради, голови первинних жіночих рад, а також чоловіки, які виконували почесну місію - віншували наших землячок, визнаних «Жінкою року-2010». Голова районної жіночої ради Г. І. Білецька, яка була ведучою свята, багато говорила про жінок, які є не лише прекрасними трудівницями, а й справжніми Берегинями свого роду, мудрими порадницями коханими дружинами, люблячими матусями й бабусями. Скільки ж то в їх серцях тепла й любові, ніжності й доброти. Голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур привітав жінок-переможниць і вручив нагороду К. В. Вербицькій в номінації «Громадський діяч». Катерина Володимирівна протягом 20 років очолює райком профспілки працівників освіти, нагороджена знаками «Відмінник освіти України» та «Профспілкова відзнака». В номінації «Працівник органів місцевого самоврядування» кращою визнано секретаря Міньківецької сільської ради С. Л. Кравчук. Голова районної ради О. В. Мельник, який вручав їй нагороду, відмітив, що Світлана Леонідівна понад десять років обіймає цю посаду, своїм досвідом завжди ділиться з новачками. Серед працівників соціальної сфери переможницею визнано М. Б. Кондратюк, а в номінації «Працівник дошкільних установ» - М. М. Сидорчук, завідуючу дитячим садочком «Калинка» (смт. Червоне). Працівники районного відділу культури, учні школи мистецтв дарували переможницям і всім присутнім у святковій залі пісні.     - такі слова Г. І. Білецька адресувала головному державному санітарному лікарю району В. А. Хом’як, яка визнана переможницею в номінації «Керівник підприємства». Валентина Андріївна близько сорока років працює в санепідемстанції, десять з них - головним лікарем. У номінації «Фінансист» беззаперечне визнання отримала головний бухгалтер ВАТ «Червонський цукровик» З. І. Микитич. Ця жінка працює на підприємстві 27 років, пройшовши шлях від рахівника до головного бухгалтера. В. М. Палазюк - прекрасну господиню, чудову дружину й маму, суддю Андрушівського районного суду визнано також жінкою року - 2010 та вручено нагороду. Л. Ю. Степанчук народилася в Андрушівці в багатодітній родині, де доньки мали найкращі імена - Марія, Віра, Надія, Любов.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 592 | Додав: max | Дата: 16.03.2011

Так часто згадую зараз школу, колишніх колег, учнів. Найбільше, звісно, запам’яталися яскраві особистості, які і мислили, і діяли не так, як усі, утверджувалися своїми вчинками, переконаннями, сміливим мисленням. З-поміж таких була і моя колишня учениця Валя Нерубенко (Грицюк). Досі не можу забути випускного вечора їх 11-А класу: стільки клопотів, тривог. До традиційних додалися несподівані: хлопці й дівчата почули від Валентини її тверде рішення - після випускного за комсомольською путівкою їхати на будівництво Байкало-Амурської магістралі. Туди направлялися безстрашні відчайдухи, ентузіасти-патріоти, яких чекала незвідана тайга і важка робота. Та червнева ніч змайнула, як мить. Традиційний світанок випускники зустрічали групами: одні - на мосту, що веде на Красну Гірку, інші - на тому, що через Гуйву в Гардишівці. Валентина поспіхом прощалася з однокласниками, бо треба було про своє рішення сказати батькам і того ж ранку виїхати до Житомира. Дівчину не могли зупинити ні вмовляння товаришів та вчителів, ні сльози матері. Своїми вчинками вона формувала свою особистість, вони стали пізніше темами її поезій. В одному з віршів вона напише: В душі своїй я посію соняшники, Стане світло і тепло всім. Вчителі, старші друзі, я, як класний керівник, батьки щиро бажали Валентині пронести через все життя те найкраще, чому вчили в школі: жадобу до знань, душевну чистоту, щиру дружбу і вірність, зичили не розгубити на життєвих перехрестях доброзичливість, щоб на її стежках-дорогах завжди світило сонце розуму і щоб її добрі вчинки радували людей. Довго тягнулися дні. І ось очікувана звісточка від доньки: Валя писала додому, що в неї все добре, є хороші друзі. Але в глибині душі затаївся смуток за рідним краєм: Краю зелений, річка з лататтям, Крапля ромашок в траві, Юність пройшла тут у білому платтячку З сонячним променем на голові. («Зустріч з минулим»). І все ж в мотивах переважає впевненість у тому, що життя її багато чому навчило. Тепер вона вміла ще більше цінувати дружбу, вірність друзів, любити життя, працювати, сміливо досягати мети. Доля уже в зрілішому віці ще раз закинула Валентину Іванівну (уже із сім’єю) на Далекий Схід, де чоловік служив військовим, а вона працювала в газеті. До речі, В. Нерубенко за фахом журналіст і розпочинала свій творчий шлях в редакції нашої районної газети. Зараз з родиною живе у Львові. Згадуючи минуле, мені пригадалися слова пісні: Полети у далеч, ластівко, прошу, Принеси хоч в гості молодість мою, Може, заблукала десь на чужині, Посумуєм разом в рідній стороні. Потім хай вертається, в неї справа є, А я лишусь із старістю - кожному своє. Отож нехай не гасне віра і надія - все, що робиться, то на краще. В цьому нас переконує своїми віршами, що увійшли до збірки «Осоння», моя колишня учениця Валентина Нерубенко.
Надія Данильчук.
м. Андрушівка.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 537 | Додав: max | Дата: 16.03.2011

Завдяки праці органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, податківців, а також господарюючих суб’єктів, які спільно дбали про пошуки наповнення бюджетів, до загального фонду районного бюджету впродовж звітного року надійшло 9724,2 тис. грн., тобто, обминаючи всі камені спотикання, плановий показник Міністерства фінансів України за цей період виконано на 111,1%.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 487 | Додав: max | Дата: 15.03.2011

З того часу на місцевому ринку праці відбулися суттєві зміни. Зовсім іншими стали й форми та методи діяльності соціальної інституції, що виконує посередницькі функції між роботодавцями та пошуковцями місця праці. Незмінним у роботі працівників центру зайнятості є бажання працювати для людей, повертати їм віру у власні сили, мотивувати до подальшої трудової діяльності, вказувати чіткі орієнтири у професійному самовизначенні молоді. Ця робота вельми непроста - надавати нашим клієнтам якісні соціальні послуги, якомога ефективніше розв’язувати проблему зайнятості мешканців району, налагодити тісну співпрацю із представниками органів влади, освіти, працедавцями, громадськістю. Про результативність діяльності районної служби зайнятості свідчать хоча б такі цифри. Упродовж двадцяти років за сприянням у працевлаштуванні звернулося понад 13 тисяч мешканців Андрушівського району, із них кожному четвертому вдалося допомогти знайти місце праці. Ще 2273 особи, пройшовши за скеруванням центру зайнятості професійне навчання, працюють за набутим фахом. Понад 7333 жителі району працювали на оплачуваних громадських роботах, отож мали тимчасову працю та гарантований заробіток. Чимало безробітних за посередництва і підтримки служби зайнятості розпочали підприємницьку діяльність, а молоде покоління отримало якісні профорієнтаційні послуги задля вдалого вибору майбутньої професійної стежини. Яким же був рік, що минув, для працівників Андрушівського районного центру зайнятості? Загалом - роком інтенсивної та продуктивної праці. А це - прийом різних категорій громадян, сприяння їм у працевлаштуванні, надання професійних консультацій і психологічної підтримки, добір персоналу та його фахова підготовка для працедавців. Впродовж 2010 року в центрі зайнятості перебувало на обліку понад 2390 незайнятих громадян. На оплачувані громадські роботи скеровано понад 420 безробітних, проходити професійне навчання - 273 особи. Ще 163 безробітних було працевлаштовано шляхом надання дотацій працедавцям з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності отримали 11 осіб. Саме торік значно урізноманітнилася робота з учнівською молоддю. На День знань районний центр зайнятості порадував сільських учнів "Профорієнтаційним щоденником школяра”. Це доволі цікава інноваційна розробка Державного центру зайнятості і Міністерства освіти та науки України, націлена на допомогу підростаючому поколінню у виборі професії. Задля проведення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю з використанням сучасних інформаційних засобів і для задоволення потреби ринку праці у кваліфікованих робітничих кадрах в Андрушівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 було встановлено Програмно-апаратний комплекс «Профорієнтаційний термінал», з допомогою якого учні можуть поглиблювати знання про світ професій. Цей електронний порадник є також джерелом корисної інформації про стан і перспективи ринку праці, перспективні професії, законодавчі норми у сфері трудових відносин для батьків, дітей та учителів.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 534 | Додав: max | Дата: 15.03.2011

Про те, як поставлені завдання будуть виконуватися на Житомирщині, говорили на нараді, що вібулася 10 лютого в Андрушівці, заступник голови облдержадміністрації М. М. Дейсан, який вів засідання, а також начальник головного управління агропромислового розвитку М. П. Дідківський, начальник інспекції якості та формування ресурсів сільгосппродукції облдержадміністрації М. А. Галич, керівники району.У залі - начальники управлінь АПР, заступники голів райдержадміністрацій Ружинського, Бердичівського, Попільнянського і нашого районів, керівники господарств, директори сільгосппідприємств Андрушівщини. М. М. Дейсан першим націлив присутніх на результативне осмислення завдань, які поставили перед сільгоспвиробниками уряд для всіх регіонів України і губернатор С. М. Рижук для області зокрема.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 493 | Додав: max | Дата: 15.03.2011

У кожної дитини має бути сім’я, де панують благополуччя, щастя, добробут та сімейне тепло. На жаль, так буває не завжди. Так склалося і у сім’ї П., де одинока мати не займалася вихованням своїх дітей, вела негідний спосіб життя. Сім’ю було взято під соціальний супровід для допомоги у вирішенні проблем. Але, незважаючи на всі зусилля, мама 3-х дітей продовжувала зловживати спиртними напоями, досить часто залишала дітей на виховання прабабусі, якій вже виповнилося 82 роки. Стан виховання дітей у цій сім’ї розглядала комісія з питань захисту прав дітей. Наші зусилля позитивного результату не дали, а тому гр. П. позбавили батьківських прав на трьох діток. Батько найстаршої доньки, дізнавшись про ситуацію, яка виникла, відразу виявив бажання забрати дитину у свою родину. Двоє менших залишилися проживати у рідного дядька. Врешті -решт діти відчули, що таке справжня родина, де панують взаєморозуміння, повага, любов та злагода.
Ірина Кравчук,
головний спеціаліст районного центру СССДМ.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 472 | Додав: max | Дата: 15.03.2011


Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2024