Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [211]
Андрушівка сьогодні
Андрушівка Інтернет [8]
Все про Інтернет в Андрушівці
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Відео Андрушівка [9]
Цікаві відеоматеріали про Андрушівку
Реклама в Андрушівці [14]
Рекламні оголошення в Андрушівці
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Субота, 23.11.2024, 01:08ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Андрушівка » Андрушівка сьогодні

У категорії матеріалів: 211
Показано матеріалів: 101-110
Сторінки: « 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 21 22 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Протягом століть Україна славилася продуктами свинарства: де, як не в нас, були найсмачніші домашні ковбаси, копченості, шпиг, сало, запечені окороки тощо. Годували тварин, хто чим міг: картоплею, зеленню, зерновідходами. Пізніше, купуючи молодняк поліпшеної селекції, почали вводити в раціон концкорми, різні добавки - стимулятори росту. Але на все це затрачалися немалі кошти, а вони часто не по кишені селянину із середнім достатком. Останнім часом набули популярності так звані травоїдні, а я б сказав - всеїдні свині. Приваблюють вони своєю відносною акуратністю, спокійною, мирною вдачею, невибагливі до харчування і умов утримання. Вони люблять пастися і купатися, їдять все - від жалючої і глухої кропиви до стебел і листя кукурудзи, охоче смакують жолудями, кабачками, гарбузами. Влітку і взимку п’ють воду. Їдять такі свині і мелене зерно, яке бажано запарювати, тоді воно краще засвоюється. На одну голову віком 7- 8 місяців треба 200-300 грамів його. Хочете, щоб порося виросло сальним, давайте концкормів трохи більше. А якщо їх не вистачає, проживуть свині і на різнотрав’ї, тільки вже сало не відкладеться. Від весни до осені травоїдні свині поїдатимуть весь бур’ян, що є у вас на городі. Половину корму в зимовому раціоні становить сіно, решту - буряки, жом (можна і кислий), картопля, котру треба варити. Свинок - майбутніх маток, не треба загодовувати, щоб вони були продуктивними в народженні і вигодовуванні поголів’я. Живуть ці тварини цілорічно на відкритому повітрі, в накритому наметі із соломою. Молодняк зимує в хліві. Про особливості утримання травоїдних свиней я можу розповісти кожному, хто ними зацікавиться і забажає тримати. Для розведення маю молодняк. Моя порада читачам: хочете підтримати свій сімейний бюджет, розводьте цих свиней - будете мати і сало, і м’ясо і всяку смакоту з них.

Віктор Зварич
с. Лісівка
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 511 | Додав: max | Дата: 08.08.2011

У Малих Мошківцях і дорослі, і діти глибоко шанують цю стареньку жінку з щирою посмішкою і таким добрим серцем. Антоніні Іванівні Гуменюк накувала зозуля уже дев’яностий.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 508 | Додав: max | Дата: 07.08.2011

Щоденно працівникам державної ветеринарної служби району доводиться виконувати складне і відповідальне завдання - забезпечувати профілактику, діагностику та лікування сільськогосподарських тварин, гарантувати якість і безпеку агропромислової продукції. На наші плечі покладається і ще одна відповідальна місія: не лише захищати тварин від хвороб, але й завадити поширенню небезпечних інфекційних і вірусних захворювань, запобігати епідеміям та пандемії серед людей. Недарма стародавня мудрість говорить: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». Сумлінно і віддано працює над виконанням усіх цих завдань колектив державної ветеринарної служби району, який нараховує 61 чоловік. Незважаючи на труднощі сьогодення, збережена структура служби: діє управління ветмедицини, районна державна лікарня та районна державна лабораторія держветмедицини з їх виробничими підрозділами. Сприяє роботі служби в цілому високий фаховий рівень спеціалістів, належна матеріальна база. Останні 5 років держветслужба району входить в п’ятірку кращих в області. За багаторічну сумлінну працю хочу подякувати колишнім працівникам - головному лікарю О. Ф. Нітчуку, начальнику управління держветмедицини району Й. Ф. Калану, головному спеціалісту М. І. Вербилу, нинішнім - директору лабораторії держветмедицини М. Л. Галясу, завідуючому Городківською ветдільницею П. А. Листопадському та іншим. З року в рік ветеринарна служба поповнюється молодими, перспективними кадрами. Добре зарекомендували себе В. М. Рудюк, Т. М. Луценко, Л. Є. Вальчук, котрі продовжують трудову естафету старшого покоління. Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з Днем працівників ветеринарної медицини. Бажаю успіхів у роботі, добробуту, щастя, злагоди в родинах, добра, нових професійних звершень.

Микола Глухов,
начальник управління держветмедицини району
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 439 | Додав: max | Дата: 06.08.2011

5 серпня голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур провів засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де йшла мова про погашення заборгованості до Пенсійного фонду та дотримання Закону України «Про оплату праці».
В роботі комісії брали участь в. о. начальника ДПІ в Андрушівському районі Горбачов О. А., прокурор району Козлов Ю. О., начальник управління Пенсійного фонду в Андрушівському районі Онищук О. П., директор районного центру зайнятості Солопій С. Б., начальник КРВ Іщук Ю. О. та запрошені. Найбільшу тривогу в членів комісії викликає безвідповідальне ставлення керівників казенного підприємства Житомирського ремонтного заводу радіотехнічного обладнання «Промінь», які заборгували до Пенсійного фонду понад півмільйона гривень. І цей борг щомісяця росте. На жаль, керівник підприємства Троценко А. М., якого запросили на засідання комісії, не прибув. Голова райдержадміністрації, прокурор району та в.о. начальника ДПІ були одностайні в думці щодо прийняття кардинальних заходів до КП «Промінь» для погашення заборгованості. Про заборгованість до Пенсійного фонду КП «Пролісок» (с. Новоівницьке) інформував членів комісії та запрошених сільський голова Дьомін М. М. Він повідомив про звільнення керівника підприємства та про призначення нового. Було вирішено, що 51 тис. грн. реструктуризованого боргу та поточні платежі підприємство сплачуватиме щомісяця. Горбачов О. А. запросив сільського голову та новопризначеного керівника комунального підприємства «Пролісок» прибути в ДПІ для вирішення невідкладних питань. На засідання комісії були запрошені приватні підприємці Дущенко В. В., Заєць Є. Є., Горкун О. П., Дубовик А. В., на підприємствах яких виявлені порушення при оплаті праці найманих працівників, Зокрема, окремі з яких не одержують мінімальної зарплати. Дущенко В. В. повідомила, що всі виявлені при перевірці порушення ліквідовано, з працівниками переукладено трудові угоди згідно чинного законодавства. А Дубовик А. В. сказала, що всі наймані працівники оформлені на 0,5 мінімальної заробітної плати, яку одержують вчасно. На жаль, Заєць Є. Є. та Горкун О. П. на засідання комісії не прибули. Не з’явилися й керівники ЗАТ «Червоненський завод продтоварів», ТОВ «Агробуд» та СТОВ ім. Суворова, яких також запрошували на засідання комісії. Підсумовуючи роботу комісії, голова районної державної адміністрації наголосив, що жодне порушення законодавства щодо оплати праці та своєчасної сплати до Пенсійного фонду не повинне залишатися поза увагою відповідних служб. Настав час керівникам виконувати свої обов’язки з усією відповідальністю.

Марія ОЛЕКСЮК
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 554 | Додав: max | Дата: 05.08.2011

Так було завжди, що будівельні майданчики на території міста й сіл вважалися доброю ознакою часу, свідченням того, що населені пункти молодіють, оновлюються, що в них є майбутнє. На даний час будівельно-монтажні роботи проводяться в основному приватними підприємцями. Так, в поточному році введено в експлуатацію добудову об’єкта торгівлі по вулиці Клубній, 4-а в Андрушівці. Кошторисна вартість його склала 29,7 тис. грн., загальна площа - 69,6 м2 (фізична особа підприємець М. М. Жоган). Проведені також реконструкція нежитлової будівлі під об’єкт торгівлі в м. Андрушівка по вул. Корольова загальною площею 194 м2, кошторисна вартість - 25,5 тис. грн. (підприємець Міщенко В. І.), реконструкція з добудовою існуючої будівлі магазину у м. Андрушівка, вул. Леніна, 42. Загальна площа - 93 м2, кошторисна вартість - 35,0 тис. грн. (підприємець Ростоцька Т. Д.). Проведено реконструкцію даху та часткову заміну вікон Глинівецької ЗОШ на суму 837,5 тис. грн., а також майстерні під цех миття та фасування овочів приватним підприємством «Імпак» на суму 4627,4 тис. грн. За рахунок коштів населення тривають роботи по будівництву газопроводу в с. Івниця, вул. Садова, протяжністю 1096 м.п. та проводяться будівельно-монтажні роботи по спорудженню індивідуальних житлових будинків, господарських споруд. ПП «Імпак» зводить зерноочисний комплекс із сушкою, загальна площа якого - 413 м2, здійснює капітальний ремонт критого току в с. Гальчин, загальна площа - 2334 м2. В с. Іванків проводяться роботи з реконструкції адміністративного житлового комплексу для осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Ніна ФЕДИК,
головний спеціаліст віддділу містобудування, а
рхітектури та ЖКГ райдержадміністрації
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 552 | Додав: max | Дата: 04.08.2011

Минуло десять років з початку діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Для багатьох сімей Андрушівщини та Попільнянщини створення Фонду і, зокрема, відділення виконавчої дирекції Фонду у Андрушівському районі відіграло неабияке значення. Біда приходить завжди негадано і несподівано, а особливо коли нещастя стається з людьми працездатного віку. За десять років у відділенні опікуються 220 потерпілими на виробництві (членами їх сімей); здійснено 5 млн. 141 тис. грн. страхових виплат. Відшкодовано 169,00 тис. грн. допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; 762,00 тис. грн. одноразової допомоги в разі смерті потерпілого; 401,9 тис. грн. одноразової допомоги в разі стійкої втрати працездатності; виплачено 3 млн.421 тис. грн. щомісячної страхової виплати в разі втрати професійної працездатності. Витрати на медичну та соціальну допомогу становлять 940,7 тис. грн.; щомісячні страхові виплати утриманцям відшкодовано в розмірі 379,3 тис. грн.; витрати на поховання становили 9 тис. гривень. Значна увага приділяється створенню належних умов для забезпечення медико-соціальної реабілітації, відновлення здоров’я та працездатності потерпілих. Ми надаємо такі послуги, як організація лікування в профільних закладах, санаторно-курортного лікування, реабілітації, забезпечення інвалідів необхідними медикаментозними препаратами, виробами медичного призначення, автомобілями, інвалідними візками, протезно-ортопедичними виробами тощо. За весь період діяльності відділення 12 інвалідів праці отримали безкоштовно автомобілі «Славута». Це суттєва допомога потерпілим у вирішенні їх соціальної адаптації, активної участі людей з обмеженими можливостями в суспільному житті. Турбота про людей праці проявляється не лише у відшкодуванні шкоди після настання нещасного випадку на виробництві, але й в профілактичних заходах по попередженню та недопущенню виробничого травматизму. На жаль, в умовах економічної кризи та спаду виробництва роботодавці скорочують персонал, об’єднують посади. При цьому часто питання охорони праці стають другорядними, під скорочення потрапляють працівники служби охорони праці. Гасло «Надаєш роботу - створюй безпечні умови праці» - є обов’язковим далеко не для кожного керівника-роботодавця. І тому велику увагу ми приділяємо виконанню основного завдання Фонду - профілактиці виробничого травматизму. Важливим напрямом у цьому є робота з безпосередніми виконавцями робіт, формування у них психології безпечної праці, адже левова частка нещасних випадків на виробництві стається саме через порушення правил техніки безпеки при виконанні робіт самими ж потерпілими. За рахунок коштів Фонду проведено навчання близько 100 спеціалістів з охорони праці Андрушівського та Попільнянського районів. Спеціалісти відділення систематично перевіряють, як на підприємствах, в організаціях турбуються про охорону праці. Так, лише за три останні роки здійснено 150 таких перевірок, виявлено ряд порушень нормативних актів з охорони праці. Винесено 150 подань керівникам підприємств про усунення допущених недоліків. Систематично надається практична допомога в опрацюванні та поширенні серед страхувальників нормативних актів з охорони праці (положення, інструкції з охорони праці тощо). Проводиться роз’яснювальна робота з питань охорони праці шляхом публікацій в друкованих засобах масової інформації, виступів по районному радіо, на виробництвах розповсюджуються інформаційні листки, бюлетені, пам’ятки, плакати, попереджувальні знаки тощо. Хочеться відмітити підприємства та організації, керівники яких дбають про своїх працівників це: ВАТ «Андрушівський маслосирзавод», ПАТ«Червонський цукровик», СТОВ «Старокотельнянське», «Новобуд - ЮП», Андрушівська центральна районна лікарня, центральна районна аптека та інші. Хочу відмітити, що робота працівників Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України - одна з найблагородніших і найгуманніших серед всіх, що відносяться до сфери соціального захисту громадян. Вона складна, відповідальна і водночас вкрай потрібна людям щодня. Особливо в нинішній непростий для нашого суспільства час. До нас звертається багато людей зі своїми проблемами, своїм горем, часом озлоблених, без віри, що їм допоможуть. Від нашого професіоналізму, відданості справі, підтримки та доброго слова залежить їхнє повноцінне життя. Саме ми повертаємо їм надію на краще, даруємо віру та впевненість, що, незважаючи на ушкоджене здоров’я чи каліцтво, життя для людини продовжується і воно є єдиним, прекрасним і неповторним для кожного.

Микола БІЛИЙ,
в.о. начальника ВД ФССНВ у Андрушівському районі
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 506 | Додав: max | Дата: 03.08.2011

Створення атмосфери довіри й порозуміння, гармонізації партнерських відносин між платниками податків та державою є одним із пріоритетних завдань податкової служби. Вся робота податкової служби спрямована на створення оптимальних умов кожному громадянину для виконання його конституційного обов’язку - сплати податків.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 660 | Додав: max | Дата: 02.08.2011

Двадцять шостого липня цього року відбулися позачергові збори Андрушівської районної організації політичної партії «Українська платформа» під голуваванням Т. О. Романовської - голови обласної організації цієї партії. На зборах переобрали голову Андрушівської районної організації. Ним став Сергій Павлович Бойко,1965 року народження, мешканець м. Андрушівка. Поновлена також рада районного осередку партії. До її складу ввійшли 6 членів організації. Змінилася також юридична адреса районної партії «Українська платформа». До її офісу Ви зможете завітати за адресою: м. Андрушівка, вул. Леніна, 7.
Прес-служба районної організації політичної партії «Українська платформа»
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 530 | Додав: max | Дата: 01.08.2011

Жнива - найвідповідальніша пора у працівників агропромислового комплексу. Це свого роду екзамен, підсумок кропіткої праці, результатів якої очікують цілий рік. А протягом усього наступного року живуть з того, що отримали у попередньому. Тому так важливо зберегти усе зібране під час жнив. У багатьох сільських населених пунктах району керівниками господарств ігнорується питання проведення обкосів та оборювання хлібних масивів, встановлення біля них попереджувальних знаків протипожежного змісту. На об’єктах залишаються не виконаними ряд порушень вимог пожежної безпеки Гостро стоїть питання забезпечення приміщень сільськогосподарських об’єктів та техніки, зайнятої на збиранні врожаю, первинними засобами пожежогасіння. Жодне з господарств району не має необхідної кількості вогнегасників, тільки деякі автомобілі забезпечені іскрогасниками. Наявні вогнегасники на перезарядку подаються несвоєчасно. В досить незадовільному стані знаходиться рівень протипожежного захисту сільської місцевості. Існуюча пожежна охорона сільгосппідприємств практично небоєздатна. Не вирішується питання приведення в боєздатний стан існуючої пожежної техніки. Через це та відсутність телефонного зв’язку, брак пального пожежні команди не здатні ефективно виконувати покладені на них функції. Зібрати врожай вчасно і без втрат прагнуть хлібороби нашого району. Але треба постійно пам’ятати, що в таку пору необачність, легковажність, а тим більше непідготовленість до жнив можуть перекреслити працю багатьох людей, завдати значних втрат.

Сергій Гомонюк,
в.о начальника сектора з питань наглядово-профілактичної діяльності Андрушівського РВ
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 461 | Додав: max | Дата: 30.07.2011

У стінах ДП «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» в урочистій і водночас теплій атмосфері підбили підсумки регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості «100 кращих товарів України» 2011 року, що проводиться дев’ятий рік поспіль. Відкриваючи церемонію нагородження переможців і лауреатів, заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан відзначив, що продукцію, виготовлену на Житомирщині, можна побачити у різних областях України. Це свідчить не лише про її доброякісність і конкурентоспроможність, а й про вміння керівників підприємств нашого краю ефективно та вміло господарювати.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 512 | Додав: max | Дата: 29.07.2011


Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2024