Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Світ фото [24]
Все про чудовий світ фотографії
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Четвер, 01.10.2020, 04:24ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Професійна фотографія » Світ фото

Як вибрати тамаду на весілля?
Майже в усіх весільних традиціях світу є така людина, яка представляє собою так би мовити, заводієм свята. У країнах Європи та Америці цю роль довіряють професіоналам, або, розпорядникам. Але найчастіше класичну європейську весілля так би мовити, організує ведучий. У Росії ж ця традиція ще не зовсім прижилася. І багато в чому ситуація склалася таким чином тому, що у нас є своя чудова традиція - традиція запрошувати на весілля «тамаду».

Що стосується такого терміну, то його немає більше ні в жодній світовій мові. Тамада може бути тільки на російській весіллі. А вже про те, яким повинен бути «правильний» тамада взагалі складають легенди. Але якщо підійти до цього питання так би мовити, цивілізовано, то виникає питання, як правильно вибрати тамаду на весілля? І яким повинен бути хороший тамада?
Як відповідь на це питання потрібно сказати, що тамада повинен бути перш за все професійним. І саме від ступеня його професіоналізму залежатиме і те, як пройде свято.

Вибирати тамаду потрібно саме за цим критерієм. Але як краще це зробити в тому випадку, коли дуже великого досвіду в такого роду справах немає, але дуже хочеться щоб свято пройшло на найвищому рівні і запам'яталося надовго? Як розпізнати звичайного бажає заробити і повеселитися на вашому святі від справжнього доки своєї справи, який зробить свято незабутнім? Спочатку потрібно звернути увагу на те, де тамада призначає зустріч. Жоден поважаючий себе тамада не стане призначати її ні в кафе, ні на вулиці.

Тамада своїх майбутніх клієнтів обов'язково запросить до себе додому. Так-же ознакою професіоналізму є наявність відео, що демонструє роботу тамади. Дуже добре, якщо тамада відразу ж починає пропонувати залучити до організації свята ді-джеїв, музикантів, операторів, замовити послугу весільний фотограф. Наявність налагоджених професійних зв'язків є відмінним підтвердженням великого досвіду в справі організації весіль і великого професіоналізму. Ще одним показником високої якості послуг тамади є наявність декількох варіантів сценаріїв весілля.

Також готовність підігнати їх під індивідуальні вимоги замовників. Крім того, явна нав'язливість в пропозиції своїх послуг і дуже вже явна самореклама говорять про те, що даного тамаду варто замінити. Професійний тамада - це людина приємний, легкий у спілкуванні. Якщо ж від його суспільства через 3 хвилини хочеться позбутися, то неважко уявити собі, у що він може перетворити торжество?

Також дуже важливо розпитати тамаду про те, які конкурси він збирається проводити. Ступінь вульгарності і сальності його жартів також підлягають обговоренню заздалегідь. Так як в деяких випадках це може призвести до нерозуміння з боку гостей або господарів свята. Також важливо обговорити з тамадою те, як він збирається розважати дітей, які будуть присутні на святі. Це також допоможе визначити, наскільки висока так би мовити, кваліфікація даного організатора свята.

Добре, якщо тамада після обговаріванія ціни за свої послуги попросить у вас повний список гостей з іменами-прізвищами, а також ступенем споріднення по відношенню один до одного. Адже тільки так можна буде уникнути недоречних жартів, які комусь з деяких причин можуть бути неприємні. Мають значення і такі моменти, як зовнішній вигляд тамади і його дикція.

Категорія: Світ фото | Додав: max (16.12.2010)
Переглядів: 952 | Рейтинг: 0.0/0

Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2020