Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [211]
Андрушівка сьогодні
Андрушівка Інтернет [8]
Все про Інтернет в Андрушівці
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Відео Андрушівка [9]
Цікаві відеоматеріали про Андрушівку
Реклама в Андрушівці [14]
Рекламні оголошення в Андрушівці
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Середа, 21.04.2021, 05:53ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Андрушівка » Андрушівка сьогодні

Зупинимо туберкульоз разом
У середу, 20 березня 2013 року на базі Андрушівського району під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ярослава Долгих відбулося виїзне засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду.
На засіданні розглянуто наступні питання:
1. Виконання рішення виїзного засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду № 8004/47/2-12 від 17.12.2012 року.
2. Стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 106 від 12.05.2010 року координаційними радами при райдержадміністраціях Андрушівського, Бердичівського, Житомирського, Коростишівського, Попільнянського, Ружинського, Любарського, Чуднівського районів.
3. Про організацію та виконання протитуберкульозних заходів, вплив регіональної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду на поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу.
4. Затвердження стратегії з Адвокації, комунікації та соціальної мобілізації з питань туберкульозу (АКСМ-Стратегія).
Відкриваючи засідання, Ярослав Долгих зазначив: «Незважаючи на заходи, спрямовані на протидію туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІД ця проблема в області залишається актуальною. На сьогодні, заходи на місцях зводяться в основному до боротьби з наслідками хвороб і недостатньо уваги приділяється їх попередженню, діагностуванню та реабілітації. Шляхи розв’язання даної проблеми полягає лише у проведенні спільних профілактичних заходів виконавчої та законодавчої гілок влади з медичними установами, об’єднаннями громадян, які опікуються даними питаннями. Виконання протитуберкульозних заходів перебуває на постійному контролі в обласній державній адміністрації».
В роботі засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Б.В. Мазур та заступник голови райдержадміністрації, голова районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду Ю.А. Олексюк.
На ряді недоліків, які суттєво впливають на епідемічну ситуацію щодо захворюваності на туберкульоз, акцентував увагу директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник голови обласної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Олександр Торбас.
Про відсутність взаємодії управлінь, організацій, підприємств в питаннях організації протитуберкульозних заходів, зокрема у Житомирському, Коростишівському та Чуднівському районах, зазначили у своїх виступах головні лікарі обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Галінський та обласного протитуберкульозного диспансеру Віталій Дідик.
За результатами виїзного засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу ВІЛ-інфекції/СНІДу прийнято відповідне рішення.
Засідання відбулося за сприяння обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, обласного протитуберкульозного диспансеру та обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини.
Категорія: Андрушівка сьогодні | Додав: max (20.03.2013)
Переглядів: 582 | Теги: Андрушівка, андрушівські новини, новини андрушівщини | Рейтинг: 0.0/0

Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2021