Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [211]
Андрушівка сьогодні
Андрушівка Інтернет [8]
Все про Інтернет в Андрушівці
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Відео Андрушівка [9]
Цікаві відеоматеріали про Андрушівку
Реклама в Андрушівці [14]
Рекламні оголошення в Андрушівці
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу


Четвер, 01.10.2020, 05:27ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Андрушівка » Андрушівка сьогодні

Увага! Досвід
Незаперечним є той факт, що одним з найдосвідченіших керівників у сільськогосподарській галузі нашого району є Сергій Васильович Маліновський. Щороку на його полях достигають добірні врожаї зернових, ріпаку, овочів, картоплі, сюди їдуть за досвідом аграрії з усієї України.
11 серпня на базі ПП "Імпак” було проведено "День поля”. Представники агрофірм України та зарубіжжя побували на картопляних полях підприємства, ознайомилися з умовами зберігання та підготовки продукції для реалізації замовникам. На першій базі підприємства гості мали можливість оглянути виставку різних сортів нового врожаю картоплі (фото 1), картоплезбиральну техніку. С. В. Маліновський, який розпочав семінар, розповів, що ПП"Імпак” разом з компанією Europlant створили спеціалізовану насінницьку компанію Europlant Ukraina та запросив до слова представника німецької компанії Europlant. Дослівний переклад виступу зробив Д. С. Маліновський - директор компанії Europlant Ukraina, яка є представництвом німецької компанії Europlant - світової компанії-лідера в селекції насіння картоплі. Привітав гостей голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур (фото 2). Основна частина семінару проходила на картопляному полі, де Сергій Васильович та Дмитро Сергійович (фото 3) розповіли, що компанія Europlant має виробничі потужності по всій Європі (14 дочірніх компаній). Зараз мають понад 80 зареєстрованих сортів картоплі багатоцільового призначення всіх періодів дозрівання. Компанія тісно співпрацює з багатьма університетами та дослідницькими інститутами. А тому в роботі семінару брали участь викладачі Житомирського державного агроекологічного університету. У розмові з колегами професор В. М. Положенець відмітив високу організацію праці на підприємстві, взяв зразки продукції, яку демонструватиме студентам.

Марія ОЛЕКСЮК
Категорія: Андрушівка сьогодні | Додав: max (18.08.2011)
Переглядів: 412 | Теги: Андрушівка, андрушівські новини, новини андрушівщини, андрушівщина, андрушівка сьогодні | Рейтинг: 0.0/0

Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2020