Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [211]
Андрушівка сьогодні
Андрушівка Інтернет [8]
Все про Інтернет в Андрушівці
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Відео Андрушівка [9]
Цікаві відеоматеріали про Андрушівку
Реклама в Андрушівці [14]
Рекламні оголошення в Андрушівці
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Понеділок, 28.09.2020, 09:35ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Андрушівка » Андрушівка сьогодні

Шановні жителі Андрушівщини!
З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення великого національного свята - Дня Незалежності України. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію українського народу. Це висока честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, як житимуть наші діти, онуки й правнуки, якою бути нашій державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків. Упевнений у кращому завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим свідоміше ми працюватимемо сьогодні на благо Вітчизни і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста, села, району та своєї України. Всупереч існуючим труднощам, можемо констатувати позитивні зміни в економіці, соціальній та гуманітарній сферах району. Зокрема, протягом першого півріччя 2011 року, порівняно з відповідним періодом минулого, зросли обсяги промислового виробництва на 11%, роздрібного товарообороту - на 1,1%, реалізації платних послуг - на 0,2%, валової продукції сільського господарства - до 8,1 млн. грн. Стабілізувалась чисельність поголів’я ВРХ і свиней. Реалізовано промислової продукції в діючих цінах на 98% або на 85,2 млн. грн. більше. Збільшився обсяг капітальних інвестицій на 17%. Надходження до загального фонду бюджету району зросли на 6,4%, або на 0,5 млн. грн. Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування за видами економічної діяльності протягом січня-квітня поточного року склав 3,5 млн. грн. прибутку. Покращилися соціальні показники. Рівень середньомісячної заробітної плати зріс на 52,5% і склав 1925 грн. Заборгованість з виплати зарплати відсутня. Середній розмір пенсії на 1 липня 2011 року склав 990 грн., що на 8,4% більше торішнього. Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг за січень-травень склав 109,1%. На потреби охорони здоров’я жителів району використано на 23,5% більше коштів. Проводиться значна робота по зміцненню матеріальної бази закладів освіти і культури. Не залишаємо поза увагою соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності. Є добрі результати у фізичній культурі і спорті. Сподіваюся, що в недалекому майбутньому українські родини стануть багатими і щасливими, бо в кожній домівці поселяться добро, достаток, мир. Я щиро вірю у щедру долю всіх жителів району, подальші успіхи в справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Згадаймо задушевні слова Володимира Сосюри: Любіть Україну у сні й наяву, Вишневу свою Україну, Красу її, вічно живу і нову, І мову її солов’їну. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. Зі святом Вас, дорогі земляки!

Борис Мазур,
голова Андрушівської районної державної адміністрації
Категорія: Андрушівка сьогодні | Додав: max (19.08.2011)
Переглядів: 346 | Теги: андрушівські новини, новини андрушівщини, андрушівщина, Андрушівка, андрушівка сьогодні | Рейтинг: 0.0/0

Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2020