Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [211]
Андрушівка сьогодні
Андрушівка Інтернет [8]
Все про Інтернет в Андрушівці
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Відео Андрушівка [9]
Цікаві відеоматеріали про Андрушівку
Реклама в Андрушівці [14]
Рекламні оголошення в Андрушівці
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Середа, 30.09.2020, 10:35ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Андрушівка » Андрушівка сьогодні

Роботи тривали у морози й снігопади
Приміщення Новоівницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яке збудовано близько 25 років тому, є одним з найкращих в районі. Світлі класи, широкі коридори, сучасні шкільні меблі — тут все зроблено для того, щоб учням і їх наставникам було затишно. Педагогічний колектив, де трудиться 21 вчитель та вихователь, 8 з яких мають вищу кваліфікаційну категорію, 1 — звання “вчитель-методист”, 3 — “старший вчитель”, працюють ініціативно й творчо.
Директор школи Кушуріна Людмила Степанівна докладає немало зусиль й організаторських здібностей, для вирішення проблем, що виникають. Допомагають їй у цьому районна державна адміністрація і районна рада та відділ освіти РДА, який очолює С. І. Сословська.
Розділити радість з нагоди завершення капітального ремонту даху, на який чекали роками, 1 лютого в Новоівницьке прибули перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації, депутат обласної ради М. М. Олещенко, голова райдержадміністрації Б. В. Мазур, начальник відділу освіти РДА С. І. Сословська, сільський голова М. М. Дьомін, заступник директора приватної ремонтно-будівельної фірми “Комунальник” А. М. Корзун, батьки, громадськість селища.
Звертаючись до присутніх на зібранні, М. М. Олещенко відмітив, що об’єм робіт, який був виконаний за неповних два місяці, свідчить про те, що проблеми навчального закладу допомагають вирішувати і вихованці, і їх батьки. Зазначив, зокрема, що 760 тисяч гривень на капітальний ремонт даху школи було виділено державою в рамках Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Відрадно, що на виконання підсобних робіт гроші не витрачалися, бо їх виконували вчителі, батьки, посильну допомогу надавало командування в/ч 1912.
Голова райдержадміністрації Б. В. Мазур відмітив, що капітальний ремонт даху приміщення проведено швидко і якісно. За практичну допомогу в організації робіт він подякував сільському голові, майстрам-будівельникам, всім, хто брав безпосередню участь в ремонті.
Виступ директора школи Л. С. Кушуріної був надзвичайно емоційним. Вона сказала:
- Я щиро вдячна обласній державній адміністрації, зокрема С. М. Рижуку, відповідальним працівникам райдержадміністрації, відділу освіти, депутатам місцевої ради, педагогічному колективу, батькам наших вихованців за те, що переймалися нашою проблемою, допомагали організовувати й проводити ремонт даху школи. Грудневі морози й снігопади нікого не злякали, бо всі добре розуміли, що завершити капітальний ремонт слід якнайшвидше.
Від педагогів та учнів і їх батьків, всіх жителів селища висловлюю вдячність М. М. Олещенку, Б. В. Мазуру, С. І. Сословській, а також техніку-будівельнику відділу освіти К. С. Карпенко, бригадиру приватної ремонтно-будівельної фірми “Комунальник” О. О. Головні, сільському голові М. М. Дьоміну та командуванню в/ч 1912.
Голова батьківського комітету школи Л. Л. Нікітенко висловила слова щирої вдячності М. М. Олещенку, Б. В. Мазуру, С. І. Сословській, Л. С. Кушуріній і всьому педагогічному колективу. Адже у навчальних класах тепер буде затишно, а це сприятиме кращому засвоєнню дітьми програмового матеріалу.
Школярі подарували всім присутнім пісню-подяку та вручили запашний коровай і квіти гостям.
Категорія: Андрушівка сьогодні | Додав: max (01.02.2013)
Переглядів: 290 | Рейтинг: 0.0/0

Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2020