Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [211]
Андрушівка сьогодні
Андрушівка Інтернет [8]
Все про Інтернет в Андрушівці
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Відео Андрушівка [9]
Цікаві відеоматеріали про Андрушівку
Реклама в Андрушівці [14]
Рекламні оголошення в Андрушівці
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Середа, 30.09.2020, 08:31ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Андрушівка » Андрушівка сьогодні

Реконструкція та ремонт доріг комунальної власності
На засіданні колегії Житомирської облдержадміністрації було обговорено питання «Про стан автомобільних доріг в області та шляхи вирішення питань щодо їх покращення у 2011 році» і прийнято відповідне розпорядження.
Як не прикро, але якість автошляхів на Житомирщині як міжнародного і державного значення, так і доріг загального користування не відповідає належним стандартам. Але особливе занепокоєння викликають сільські та селищні дороги, за облаштування та безпеку експлуатації яких несуть відповідальність сільські та селищні голови.
При підготовці плану соціально-економічного розвитку Андрушівського району на 2011 рік вивчався стан та перспективи розвитку всіх галузей, зокрема - дорожньої, де особлива увага була приділена утриманню доріг комунальної власності. Хоча в нашому районі постійно проводяться роботи по капітальному та поточному ремонту шляхів, але проблема бездоріжжя залишається гострою. Між селами, за деяким винятком, досі можна проїхати тільки зі швидкістю 20 кілометрів на годину. Звичайно, ямковий ремонт проводиться, але термін експлуатації відремонтованих ділянок не перевищує року. А тому голова райдержадміністрації Б. В. Мазур і голова районної ради О. В. Мельник, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року № 52 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах», внесли на розгляд обласної державної адміністрації та обласної ради пропозиції щодо внесення в перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в селах Гальчин, Зарубинці, Нехворощ, Любимівка, Івниця та в місті Андрушівка за рахунок субвенції з державного бюджету. Голова обласної державної адміністрації С. М. Рижук та голова обласної ради Й. А. Запаловський підтримали ініціативу керівників району і на ремонт комунальних доріг у вищеназваних селах виділено з державного бюджету 958 тис. грн. В цих селах, вперше за останні роки, на дорогах з твердим покриттям буде проведено ремонт. Філією «Андрушiвський райавтодор», яка буде виконувати весь обсяг запланованих робіт, вже ремонтуються дороги в Любимівці та Андрушівці. Освоєно майже 12 тис. грн. Відділ Державної автомобільної інспекції Андрушівського РВ УМВС України в Житомирській області перевіряє наявність обов’язкових дорожніх знаків та розміток на дорогах, відновлює їх. Все це сприятиме зменшенню дорожньо-транспортних пригод. В районній раді та райдержадміністрації перебуває на контролі питання щодо проведення вуличного освітлення. Зрозуміло, що й після виконання запланованого обсягу робіт проблема ремонту доріг комунальної власності, облаштування тротуарів та проведення освітлення вулиць не буде вичерпана. Потрібно немало зробити, щоб у кожному населеному пункті нашого району дороги відповідали вимогам сьогодення.

Марія ОЛЕКСЮК
Категорія: Андрушівка сьогодні | Додав: max (04.07.2011)
Переглядів: 329 | Теги: Андрушівка, андрушівські новини, новини андрушівщини | Рейтинг: 0.0/0

Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2020