Меню сайту
Translate
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [211]
Андрушівка сьогодні
Андрушівка Інтернет [8]
Все про Інтернет в Андрушівці
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Відео Андрушівка [9]
Цікаві відеоматеріали про Андрушівку
Реклама в Андрушівці [14]
Рекламні оголошення в Андрушівці
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Середа, 30.09.2020, 09:36ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Андрушівка » Андрушівка сьогодні

Працюють на перспективу
1 ЛЮТОГО ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ РАЙОНУ
Про господарську діяльність фермерів за 2012 рік доповів голова асоціації фермерів району Ю. А. Кондратюк. Він повідомив, що на території району створено та зареєстровано 65 фермерських господарств, у 2012 році господарську діяльність проводили 30 фермерів, які займались вирощуванням зернових та технічних культур, картоплі, овочів, 2 фермерські господарства займаються тваринництвом.
У 2012 році фермери виростили 7104 тони зерна, що на 115 тонн більше, ніж у попередньому. А в структурі виробництва зерна по сільськогосподарських підприємствах частка фермерів складає 9 відсотків. В порівнянні з минулим роком на 5,4 ц/га збільшилась урожайність зернових культур, але строкатість урожайності дуже велика — від 8,7 до 67,5 ц/га. Переважна більшість фермерів, особливо ті, які мають в обробітку від 10 до 20 гектарів ріллі, займаються вирощуванням зернових, не дотримуючись сівозміни, інколи не вносячи мінеральних та органічних добрив та не дотримуючись основних технологічних вимог, тому й мають поки що невисокі результати.
А ще 6 фермерських господарств займаються вирощуванням соняшнику,10 — сої, 3 — озимого ріпаку, 6 — картоплі, 2 — овочів.
Серед кращих фермерських господарств слід відмітити «Демитра» та «Ткаченки» з Андрушівки, «Басюк» з Гальчина, «Колодницькі» із с. Забара, «Геліос» з с. Ярешки, які з року в рік використовують в своїй роботі досягнення передових технологій і збирають високі урожаї.
На підсумках роботи та перспективах розвитку агропромислового комплексу на 2013 рік зупинився начальник управління агропромислового розвитку А. М. Горкун.
Про державну підтримку фермерських та особистих селянських господарств у 2012 році розповів заступник начальника управління агропромислового розвитку В. М. Весельський. Він наголосив, що згідно програми підтримки розвитку тваринництва 1096 господарям за вирощений та збережений молодняк великої рогатої худоби нараховано 650 тис. грн., 22 особистих селянських господарств отримали 74897 гривень за вирощений та зданий на переробні підприємства цукровий буряк, 10 пасічників отримали 6086 гривень на здешевлення вартості цукру.
Про обов’язкове декларування зерна, яке знаходиться на зберіганні у фермерських господарствах, згідно Закону України «Про зерно» наголосив державний інспектор сільськогосподарської інспекції В. Ф. Олексюк. Також він відмітив, що не всі фермерські господарства подають насіння на аналіз.
Про дотримання вимог чинного законодавства по водному господарству інформував начальник Андрушівської дільниці БМУВМГ В. М. Наумчук.
В роботі конференції взяв участь заступник голови асоціації фермерів області І. Г. Бакановський, який порадив розробити районну програму риборозведення.
На зібранні обрали делегатів на обласну конференцію фермерів, яка відбудеться 8 лютого 2013 року.
Категорія: Андрушівка сьогодні | Додав: max (06.02.2013)
Переглядів: 346 | Рейтинг: 0.0/0

Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2020