Меню сайту
Translate
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Субота, 06.03.2021, 18:34ГоловнаРеєстраціяВхід
Андрушівка Фото Відео
Вітаю Вас Гість | RSS


Вітаємо Вас на ще одному сайті про Андрушівку!

Цей сайт - не сайт однієї фірми чи одного підприємця. Розмістити на ньому свої фотоальбоми може кожен бажаючий. Важливо, знати, що фото повині бути якісні а сюжети інтересними для інших користувачів. Тематика фото повина бути мати відношення до міста Андрушівка чи Андрушівського району. Всі авторскі права залишаються за автором фото, про що буде обов'язково вказано в описі кожного фото.

Не намагайтеся копіювати фото з цього сайту та розміщувати на своєму сайті, форумі, блозі чи іншому публічному веб-ресурсі а тим більше вказувати авторскі права як свої. Ми дуже легко це відслідковуємо, навіть, якщо ви відредагуєте фото. Тому якщо не хочете, щоб за порушення авторських прав ваш сайт, форум чи блог швиденько прикрили - не робіть дурниць.

Останнім часом в Андрушівці розвелося псевдо-фотографів з "мильницями" (дешевенькими фотоапаратими з якостю фото на рівні мобільного телефону), які насправді не мають до цієї сфери діяльності ніякого відношення а тільки намагаються "скосити грошенят" на тих хто в цьому нічого не розуміє. Так, наприклад, є в Андрушівці одна забігайлівка, яка пропонує фото- та відео-послуги. Ніякої професійної апаратури, ніякої студії, ніякого освітлення для фотозйомки. Тим більше немає ніяких виконаних робіт, як і власного портофоліо. Назва цієї забігайлівки взагалі сміх - просто собача кличка. Проте називається ніби фотоательє. Може десь для села на 3 дерев'яні хати це і "потягне" на фотоательє, проте по відношенню до жителів Андрушівки це просто неповага, коли дешевенький комп'ютер з принтером - це вже фотоательє. Таких фотоательє в Андрушівці рівно стільки, скільки вдома чи на роботі комп'ютерів з принтером. Їх сотні!

Мабуть ви розумієте яка буде відповідно якість роботи в такому Андрушівському "псевдо" фотоательє.

Не дайте себе обдурити всіляким кастрованим слабозадим мудакам-пройдисвітам!

Дивіться на нашому сайті роботи справжніх фотографів Андрушівки, які мають багатолітній досвід роботи, талант, для яких фото це не просто засіб існування а й хобі та сфера, де можна проявити свої здібності і талант, показати Андрушівку та жителів міста з іншої сторони.

Висновки робити вам самим.

Приємного перегляду!


Конструктор сайтів - uCozCopyright Андрушівка Фото Відео © 2021